мы в соцсетях:

 

наша группа в facebook наша группа в одноклассниках наша группа в контакте
 

Наши контакты:

e-mail: zalis_studio@mail.ru

МТС Россия: +7(978)700-58-79

Александр Николаевич ЗалиС 

   

Понравилась страничка? Поделись с другими!

 
   

 

Бесплатные объявления Судака Рыбингуд Наружка Русская баня у Саныча на дровах в Прибрежном Монтаж и обслуживание систем видеонаблюдения в Судаке  Кондиционеры в Судаке, продажа, монтаж, сервис IMG 2358
   
Вторник, 21 Январь 2014 00:04

Судак .Преступление и наказание .Результаты прокурорской проверки

Автор
Оцените материал
(1 Голосовать)

Ухвалою колегії суддів судової палати у кримінальних справах Апелляційного суду АР Крим у м. Феодосії 09.01.2014 визнано законним та обгрунтованим вирок Судацького міського суду від 14.08.2013 стосовно заступника начальника відділу державної виконавчої служби Судацького міського управління юстиції.

Нагадаємо, що прокурорською перевіркою, проведеною в Судацькому міському управлінні юстиції, виявлено факти підроблення матеріалів виконавчих проваджень замість виконання судових рішень. Наприклад, за наявності у власності боржника земельної ділянки складались документи про відсутність майна, на яке можливо звернути стягнення. Порушення було встановлено в діях виконувача обов’язки керівника державного органу.

Факт вчинення службовою особою підроблення прокурором доведено в суді. Керівника органу влади судом визнано винною у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.366 КК України (службове підроблення) та призначено покарання у вигляді 3400 грн штрафу та позбавлення права обіймати певні посади.

Прочитано 1781 раз
ЗалиС

Администратор сайта, автор материалов, журналист.

   

Поиск на сайте  

   

Веб камеры Крыма

   

Последние комментарии  

   
Яндекс.Погода
   
Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ru
   

Администрация сайта:

   
© SudakOnline